Klas Pen

Antalya Cam Balkon Sistemleri


Cam Balkon


Cam balkon sistemleri uygulandığı alanda dış etkenlerden, kötü hava şartlarından korur ve evinize ekstra bir kullanım alanı sağlar. Antalya Cam balkon uygulamaları sayesinde evine hoş bir görüntünün yanında ekstra bir oda dahil etmek için tecrübeli personelimizden bilgi alabilirsiniz.

Panjur


Sıklıkla kullanılan ipli panjur modelleri günümüzde motorlu panjurlarla kendini geliştirmektedir. Antalya panjur konusunda olmazsa olmaz bir bölgedir, yazları yüksek güneş ışınlarını keserken kışları olumsuz hava şartlarından korumaktadır. Panjur fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Sineklik


Sineklik sistemleri evimize pencerelerden, balkon kapıları ve menfezlerden girebilecek sinek ve diğer böcek türlerini engelleyerek sizi ve sevdiklerinizi haşerelerden korur. Antalya sineklik montajı için bizden bilgi alabilirsiniz.

Alüminyum Doğrama


Alüminyum doğramalar yumuşak bir metalden yapılmış hafif olmasına rağmen kullanılan ürün yüksek derecede dayanıklı ve diğer metal türlerine göre küflenme paslanma ve çürümeye karşı dirençlidir. Mağaza ve dükkanların dış cephelerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Pvc Doğrama


Pvc Doğramalar hemen hemen tüm konutlarda pencere, balkon ve sürme camlarda kullanılmaktadır. Ahşap doğramaların yerini almış olan Pvc doğrama ısı yalıtımı konusunda ahşap ve metal doğramalardan iyi bir performans göstermektedir. Antalya da Pvc doğrama konusunda uzun yıllardır kaliteden ödün vermeden hizmet vermekteyiz.
Tamamladığımız Son Projeler

En Uygun Cam Balkon Fiyatları İçin İletişime Geçin

Call Now Button